,

Yağ Yakımına Yardımcı 5 Özel Formül!

Yeşil Çay: İçindeki katesinler ve kafein denilen maddeler bulundurur. Araştırmalar sonucunda bu maddelerin yağ yakımına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun yanısıra termo (terletme) etkisi ile metabolik hızlandırma sağlama yağ doku yükselmesini önleyerek emilimi düşürdüğü yapılan çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Biber: Özellikle acı olanların acılığını sağlayan kapsaisin isimli madde vicut metabolizmasını yuzde 25’e kadar arttırmaktadır. 2 ekip üzerinde yapılan deneyler doğrultusunda bir taraf acı biber tüketmiştir. Sonucunda biber yiyen ekibin yemeyen ekibe göre daha hızlı yağ yaktığı belirlenmiştir

Süt: Kalsiyum yağ yakımında önemli rol oynar ve zayıflatmaya yardımcıdır. Yüksek miktarlarda kalsiyum içeren besinler kullananlar kullanmayanlara göre daha hızlı kilo kaybı yaşarlar. Diyet döneminde süt ürünlerinin tüketimi 1200 ile 1300 mg kalsiyuma eş değer gelmesi durumunda yağ yakımı ve kilo atma hızı 2 kata kadar artmaktadır.

Zencefil: Gingerol maddesi insan vicudunun normale göre fazla çalışmasına yardımcıdır, bunun yanısıra toksin ve fazla sudan vicudu arıtmayada yardımcıdır.

Tarçın: Vicudumuzda insülin değerini yükseltmeye yardımcı olur.İnsülin yükseldiğinde yağ hücreleri fazla insülinden dolayı parçalanır ve enerji olarak vicuda yansıtır. Özellikle karın bölgesindeki yağlarından kurtulmak isteyenlere önerilir.

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Türk Mitolojisi

Sakin ol evladım