,

WhatsApp Yeni Güncellemesi …

Dünyada, mesajlaşma application’ ları arasında açık ara zirvede olan WhatsApp son güncellemesiyle, Android kullanıcılarını 4 farklı yeni özellik bekliyor. Yakın bir dönemde Android kullanıcılarının faydalanacağı güncellemeyle WhatsApp daha kullanışlı bir hal alacak.

 

  • 1. özellik 

WhatsApp yeni güncellemesiyle tıpkı İOS application’ ında olan ‘ bağlantı yolu ile davet et ‘ özelliğini Android kullanıcılarına sunucak. Örneğin; bir WhatsApp kullanıcısını sizin bulunduğunuz herhangi bir gruba davet etmek için bağlantı göndermeniz yetecek.

 

 

 

  • 2. özellik

WhatsApp’ ın application problemlerini çözmek için akıllı telefonunuzu sallamanız yeterli olacak. WhatsApp’ ta yaşanan herhangi problemi, application açıkken akıllı telefonunuzu salladığınızda WhatsApp ile görüşeceksiniz.

 

 

  • 3. özellik

WhatsApp’ ta engellediğiniz herhangi birisinin engelini artık daha basit bir şekilde kaldıracaksınız. Kişi listesinde engellediğiniz birisinin engelini kaldırmak için parmağınızı basılı tuttuğunuzda, seçili kişinin engelini kaldır seçeneğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 

  • 4. özellik

Yeni güncellemenin son özelliği grup yöneticisi ayarları. Bu gelicek olan özellik sayesinde yönetici, grubun üyelerinin kendisine mesaj göndermesi veya WhatsApp grubunun bilgilerinin değiştirebilecek üyelerini seçebilecek.

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

0 point
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Exynos 9810’mu Snapdragon 845’mi

Yeni Galaxy Note 8 Güncellemesi