,

Bence Süper

Ürpertici Açıklanamayan Ve Korkutucu Hikayeler Derlemesi

Karadedeler Olayı

Lüleburgaz ilçesinin ufak bir köyü olan Davutlu köyü Karadedeler olayı ile duymuşsunuzdur. Söylenenlere göre 1989 senesinde köyde yaşayanlar havanın kararması ile Cin’leri gördüklerini idda ederler. Günler günleri kovaladıkca insanlar dışarıya adım atmaz olur. Haberler her yerde yayınlanınca gazeticilerden biri buraya röportaj için gider ve ne varki herkez bu varlıkları gördüğünü idda eder. Fakat gazeteci nedense 11 gün boyunca değişik veya esrarengiz birşey yaşamaz. Umudu azda olsa kesen gazeteci kamera tesisatını ufak bir çocuğa bırakıp ordan uzaklaşır. Esrarengiz veya sıradışı birşey görürse olayları çocuk kayda alacaktır. 3 gün sonra gazeteci göz altına alınır ve 3 ayrı evde 7 kişinin öldürüldüğünü öğrenir. Çocukta dahil hiçkimseden iz bulunamazken gazeteci  birkaç sene sonra bunalıma girer ve kendini öldürür.

Issız Cuma Mezarlığı

Çanakkale yenice’ye bağlı 2 köy arasında bulunan ve ismine Issız Cuma denilen cami mezarlığında tüyler ürperten ve alışılmışın dışında olaylar gerçekleşti. 1300lü yıllarda yapılan cami çevresinde herhangibir başka yapıt bulunmadığı için ıssız ismi verilmiştir. Caminin avlu bölümünde bulunan mezarlık yaklaşık 700 yıllıktır. Bir anne ve bebeğinin ayrı olarak yapılan mezarları söylenene göre sürekli olarak ve her defasında yeniden birleşmiş. Yarım asır önce bir kız evlat doğuran Hatice doğumdan kısa bir süre sonra vefat eder. Ayşe ismi konulan küçük kız doğumundan 20 gün sonrasında vefat eder. Minik kız annesinin olduğu mezarlığa defnedilir. 3 gün sonra akrabağların mezarlığa gitmesi ile herkez şok olur, çünki mezarlar birleşmiştir. 2 mezarı birbirinden ayıran fakat sürekli olarak birleşen anne ve kızı bu ilginç olay karşısında hiçkimse kesin bir anlam verememiştir.

129 No’lu Apartman

2009 senesinde ODTÜ’de eğitim gören 2 öğrenci gece saat 01:00 civarında değişik bir satanist ayini gerçekleştirir. 129 numaralı apartmanda en üst katında yaşayan öğrenciler o gün o gece evlerinde ölü bulunurlar. Apartman sakinlerinin söylediği ise daha ilginçtir. Gece 01.00 sularında şiddetli bir depremin olduğunu ve apartmandaki bütün herşeyin sağa sola gittiğini camların kırıldığını söylemişlerdir. Bu olaydan sonra ise apartman sakinleri binayi terk eder. Sonrasında içeri girmekte tereddut eden sakinler çok kötü koku duyduklarını ve camların durduk yere kırıldıklarını söylerler

 

 

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

2 point
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Sürekli selfie çekenler 'Selfitis' hastalığı…

Yeni Gençlik İksiri “Kemik Suyu”