,

Seni sevmedim Fena Değil Bence Süper Gülmeli Falan Kalpli Üzücü

Ürpertici Açıklanamayan Ve Korkutucu Hikayeler Derlemesi 2

Her saniye arkanızdan birinizin sizi izlediğini hissedin. Yakınınızda yabancı bir nefes veya karanlıkta yanlız olduğunuzu düşündüğünüz zaman korkunç bir elin sizi tutup çekmesi;

— Mutfaktan annem beni çağırdı. Mutfağa doğru gittim ve birden koridordan birden bir el çıktı ve beni içeriye çekti. Dolaptakide annemdi ve bana kendisinin de o sesi duyduğunu sakın mutfağa gitmemem gerektiğini söyledi.

— 2007 yılında kurulan bir grup bilim adamı ile görevine başlayan bir örgüt mevcut ismi ”SCP” ana hedefi dünya dışı varlıkların başkasının eline geçmesini engellemek ve analiz etmektir. Bu canlılardan biri olan ve heykel gibi hareketsiz duran SCP 173 adlı canlı kısa uzuvlara ve kanlı bir yüze sahip sürekli gözetim altında tutulmalı. Sizle bir kez gözgöze geldiğinde hiçbirşey yapmayan fakat yüzünüzü veya gözünüzü başka yöne çevirdiğinizde artık gözlerinizi tekrar açmanız için çok geçtir. Çünkü size doğru çok hızlı bir şekilde koşarak boyununuzu kırıcak ve sizi öldürücektir.

Hiç pencerenin dışından gelen korkunç veya şüpheci bir ses duydunuzmu? Bu çoğu zaman hiçbirşey değil yada beyninizin size oynadığı bir oyundur. Peki ya Öyle Değilse ?

— Yaşanmış bir olay olan ve korkunç bir sonuçla sonuçlanmış iç karaktıcı bir olan Almanyada 1924 yılında gerçekleşmiştir. Issız bir köyde yaşayan Hinkle Keytel çifti özel çiftliklerinde dul kızı ve 2 ila 7 yaşında olan torunlarıyla yaşıyordu. Çiftlikte çalışan hizmetçi kadın evin farklı boyuttaki yaratıklar tarafından sürekli ziyaret edildiğini idda etmiş ve bu durumdan çok rahatsız olduğu için işi bırakıp çiftlikten kaçmıştı. Bu onun hayatında verebileceği en iyi karar olacaktı. Çiftliğin sahibi bazı anlayamadığı olağan dışı şeyleri tecrübe ettiğini komşularına anlatıyor ancak paranormal bir olayınn gerçekleştiği düşüncesine inanmıyordu. Anlattılana göre hizmetci evden ayrıldıktan 6 ay sonra bir kış günü kar üzerinde bazı gizemli ayakizleri bulmuştu. Ayak izleri karanlık ormandan çiftliğine doğru geliyor çiftliğin ötesine geçmiyor ve ormanada geri dönmüyordu. Ayrıca sürekli tuhaf sesler duyuyorlar ve evde bazı eşyaların yerinin değiştiğinden şikaytçilerdi. Birgün evin anahtarları kayboldu ama bu olayların hiçbiri polise bildirilmedi. Sonrasında yeni bir hizmetci tuttular ve kadın karanlık çökmeden çiftliğe gelmişti. Bu onun için çok kötü bir zamanlamaydı. Kadının gelmesi ile birlikte birkaç saat içersinde kendiside dahil evdeki herkez katledilecekti. Çiftlikteki ailenin bütün fertleri teker teker ahıra sokulmuş ve güçlü kazma darbeleri ile acımasızca öldürülmüşlerdi. Sonrasında ölüm saçan Şey yukarı çıkarak hizmetciyi odasında 2 yaşındaki bebeği ise beşiğinde katletmişti. Çiftliğin dumanı sürekli tüttüğü için katliyam komşulara tarafından uzun bir müddet fark edilemedi. Ancak aile fertleri günlerce görünmeyince polis çağırıldı. Olay yeri incelendikten sonra bazı korkutucu gerçekler açığa çıktı. Çiftlikteki insanları öldüren şey veya her ne ise katliamdan sonra birkaçgün boyunca evden ayrılmamış ve hatta hayvanları bile beslemişti. Dahada tuhafı evde bir  çok kıymetli zinet ve paralara dokunulmamış ve ahırda öldürülen 7 yaşındaki kızın cesedi üzerinde yapılan otopsi sonucunda hemen ölmediği ve saatler boyunca hayatta kalarak tüm ailesinin katliamına tanıklık ettiği ve bilinmeyen bir sebebden dolayı saçlarının bir kısmının kökünden kopardığı veya kopartıldığı görülmüştür.

Geçmiş yaşanmış dehşet verici ve korkunç hikayelerle dolu. Fakat merak etmeyin sizin başınıza böyle dehşet verici olaylar yaşanma şansı çok az ama sanıyorum bu yazıda anlattığım hikayeleri yaşanlarda böyle düşünmüştü…

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

-10 point
Upvote Downvote

Total votes: 24

Upvotes: 7

Upvotes percentage: 29.166667%

Downvotes: 17

Downvotes percentage: 70.833333%

Yağ Yakımına Yardımcı 10 Yiyecek

Ürpertici Açıklanamayan Ve Korkutucu Hikayeler Derlemesi 3