,

Samsung’dan Geleceğe Yönelik 3 Yeni Patent

1- Telefonu Bütünüyle Saran Yandan Ekran

Cihazın ekranında sağ bölgeye doğru giden tek ekran var fakat ekranın edge den farkı hem önde hem arkada bulunması. Böylelikle tüketiciler telefonun hangi yüzüne bakarsa baksınlar cihazın ekranına bakmış oluyorlar. Bakış açısına göre otomatık olarak ekranın görüntüsünü öne veya arkaya taşımayı senkron bir şekilde yapabiliyor. Bunu bir nevi ekranı otomatik döndürmenin bir farklı versiyonu gibi düşünebiliriz. Bir diğer farkı ile biri ile ortak olarak birşeyler izlemek istediğimiz zaman ana ekranda bulunan görüntüyü arkayada yansıtabiliyor.

2- Ön Ve Arka Ekranlar Arasında Senkronize Geçiş

Ön ve Arka ekranın bağımsız olduğunu düşünün. Kullanıcı cihazın ekranını ve içeriği telefon tutuşuna göre arkaya veya öne taşıyabiliyor. Cihazın her tarafı ekran olsada sensörler sayesinde tutuş pozisyonunu algılayabiliyor ve ekranın boyutunu ayarlıyor.

3- Alt Bölümden Kavisli Ekran

İlk iki patent tasarımına benzesede farkı ekranın yanlarda değilde alt bölgesinden uzanıyor olması. Ekran boyutunu hesaba kattığımız durumda bu cihazın ufak eli olan insanlar için tutuş zorluğu yaşaması muhtemel.

 

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

0 point
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Ürpertici Açıklanamayan Ve Korkutucu Hikayeler Derlemesi 8

Bitki Ve Ağaçlardan Karbon-Fiber Üretmek Mümkün