,

Samsung Katlanabilir Telefonu İçin Tarih Verdi

Akıllı telefon şirketleri arasında en büyüklerinden biri olan Samsung 2018 başlarında ilk katlanabilir telefonunu tüketicilerin beğenisine sunucak.


Samsung yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığı katlanabilir telefon teknolojisine  hız kazandırmış durumda. SM-G88N0 kodunu taşıyan yeni cihaz sızıntılarda katlanabilir ilk telefon olabileceği öngörüsünde bulunuluyor. İlk kez S6 modelinde kavisli panel teknolojisine geçen ve ilerleyen şirket katlanabilir telefonuda yaymayı planlıyor.

İlk kez ZTE tarafından böyle bir model ortaya çıkmıştı, bu yüzden Samsung aslında bu konuda ilk olmayacak, fakat daha yüksek teknoloji ve farklı özellikleri olacağıda aşikar.

Birçok şirketin üzerinde çalıştığı katlanabilir telefon teknolojisi LG, Apple gibi şirketlerinde üzerinde çalıştığı bir teknoloji. DJ Koh’un (Samsung bölüm şefi) yaptığı açıklamada önümüzdeki yıl katlanabilen bir akıllı telefonu piyasa çıkartıcağının sinyallerini vermişti.

Apple her nekadar bu teknoloji için acele etmeyip tarihi 2020 olarak göstersede Samsung’un elini hızlı tutacağı ve ilk firmalar arasında yer alacağa benziyor

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

0 point
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Samsung’da Akıllı Telefonları İçin Yeni Patentler

Teknolojinin Geldiği Son Nokta Akıllı Kondom Üretildi!