,

Chevrolet’den Bugüne Kadar ki En Hızlı Corvette!

Chevrolet firmanın ürettiği en hızlı ”Corvette” olan ”ZR1” duyurdu.

Önümüzdeki aylarda piyasada beklenen bu hız canavarı araç, mühendisliki ve donanım harikasıyla heyecan yaratıyor. Önümüzdeki salı Chevrolet bu modeli Dubai’deki Motor Show’da göstericek. Firma Amerikan olsada satış stratejisimi yoksa en çok arabaya alıcıyı ordamı bulucağını düşünmesinden midir bilinmez, tanıtımın Dubai’de olması dikkat çekti.

Yenilenen 7. nesil motoruyla bugüne kadarki en güçlü motora sahip Corvette modeli. Tam olarak performansları ile ilgili paylasım yapılmasada 7 ileri şanzuman ve yüksek verim sağlayan soğutmalı şarj bölümü ile 755 hp güce erişebilen Corvette saate 340 km hıza çıkabilmekte. Aracın 5 milyon dolar dolaylarında satışa çıkması bekleniyor.

Corvette 2019 ZR1 modeli ile tasarım anlamında ciddi oranda değişim gösterdi. Yetkililer aracın birçok sisteminin yüksek tork gücü elde etmek amacı ile yeniden tasarladığını, sürücü koltuğuna oturulduğunda tamamen sürücü odaklı bir tasarım, ses sistemleri, ve performans kaydedicisiyle karşılılanılacağını, yolculuktan eskisinden daha çok zevk alınacağını açıkladı.

+1 = Ben Okayim | 0 = Valla Etkisizdi | -1 = Yok Olmamış

0 point
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Victoria Döneminde İngiltere

Audi Su İle Çalışabilen Dizel Motor Üretiyor!!